Neljapäev, 21. detsember 2017

Haanjas

Käisime oma väikse töökollektiiviga jõule tähistamas Haanjas, Suure Muna kohvikus. Oi, see oli üks ütlemata mõnus ja hubane koht! Meile oli juba kaetud laud eelroogadega.


Hubaseid nurgakesi oli nii vasakul, paremal kui üleval korrusel.Ja isegi käsitöö müügi nurgake oli täitsa olemas. Jõuluvana kingikotti rändasid sealt nii mõnedki vahvad ja vajalikud asjad.


Siis tuli praadide paraad. Kindlasti oli meil lauas põdrapraad (minul näiteks), küülik, lammas, tuur ja kõik said maitsta ka kobrast. 


Käsitööd võis kohata igal sammul.


Teisel korrusel ja korruste vahel olid kaunid lapitekid.
Siin on teise korruse mõnus pesa.


Ja taas alla tagasi.
Kõike üles ei pildistanud, las jääda avastamisrõõmu ka. Igal reedel näidatakse seal kino ja kindlasti PEAB ära käima 2. korruse tualettides! :)


Oleks valge olnud, saanuks siit kauni lumise vaate.


Peale söömist kulus ära üks tore jalutuskäik. Kui juba niikaugele tuldud, siis ei saa ju jätta käimata Suurel Munamäel, mis asus otse kohvikust üle tee. See oli nagu punkt meie jõulupeole. Uskumatult palju lund, tuulevaikne õhtu - nagu oleksime talvevõlumaale sattunud. Ei ühtki hingelist liikumas, ainult meie ja see lummav rahu, mis täitis hinged...


2 kommentaari:

  1. Panin just vale koha peale kommentaari. Tahtsin siia lisada, et me oma käsitööseltsiga läheme ka sinna. Väga hubane ja mõnus koht tundub olevat.

    VastaKustuta
    Vastused
    1. On tõesti, avastamisrõõmu teile ja mõnusat olemist seal!

      Kustuta

AITÄH, ET LÄBI ASTUSID! RÕÕM OLEKS LUGEDA, MIS MÕTTED SINUL TEKKISID!