Teisipäev, 26. juuli 2016

Ilus suvepäev ratastel

Püüame ratastega vähemalt üle päeva sõitmas käia. Distantsid on järjest pikenenud. Täna sai sõidetud ligi 14 km ja kokku teel oldud umbes 4 tundi. Võtsime suuna Kähri Õigeusu Kiriku juurde, kust olen küll tihti mööda sõitnud, aga pole kunagi saanud pilti teha. Ometi asub ta suhteliselt ligidal - meie majast arvestades 6,9 km, Põlvast Kanepi suunas.

Alustuseks nägime tee ääres mitmes kohas toonekurgi, nii pesal kui põllul.Jõudsimegi sihtpunkti - see on Kähri Õigeusu Kirik. Ehitatud 1900. aastal ja taaspühitsetud 1999. Huvitavat lugemist kiriku kohta leiab Eesti Apostlik-Õigeusu Kiriku veebilehelt. Meelde on jäänud, et nõukogude ajal asus kirikus soolaladu. 

Vägisi hakkab juba sügis endast märku andma. Kaunid viljapõllud mitmel pool tee ääres kutsusid ennast jäädvustama. Ega me nälga ka ei jäänud - niikaua kui mina ühel pool teed viljapõldu pildistasin, korjas Helmet teiselt poolt mõned hernekaunad. Matkasellid ka jäädvustatud. Helmet ennast pildistada eriti ei luba, aga selja tagant salaja ikka võib! :) Teise pildi tegin mobiiliga, kasutades "venituspanoraami".Enne kojujõudmist tegime veel kõrvalepõike ema juurde. Sain nüüd elulõnga ka õigete värvidega pildile.


Kultuurpihlakas aias.Floksid


Jaapani vaher aianurgas, seal kus varem oli viirpuu.


Järgmisel korral jälle uus sihtkoht! Olge kuuldel! :)

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

AITÄH, ET LÄBI ASTUSID! RÕÕM OLEKS LUGEDA, MIS MÕTTED SINUL TEKKISID!