Esmaspäev, 30. mai 2022

Kirna mõisa tulbiparadiis

Jee, meid viidi tulpe vaatama! Olime töö juures soovi lendu lasknud ja nüüd oligi see aeg käes, kui istusime oma väikse kollektiiviga bussi ja kimasime Kirna poole. 

Enne Kirna jõudmist olid meil ikka mõned vahepeatused ka. Tartus, Põltsamaal ja Türil. Põltsamaa on üks väga ilus koht - jõgi ja kõik muu. Käisime korraks läbi ka lossihoovis asuvast Katre Arula Meistrikojast, kust Tiiu endale väga ilusa kindakirjatehnikaga kaunistatud koti ostis. Türil nõudsin mina kirikupildistamise peatust. Väga ilus kirik on! Jalutasime kirikuaias veidike ja mina sain oma soovitud pildid kätte!


Siis me jõudsimegi Kirna mõisa. 


Ma olen viimasel ajal aru hakanud saama, et tuleb ikka lasta ennast ka pildistada, muidu pildistan ainult teisi! :)


Ja siin need tulbiväljad ongi - meie oma väike Holland! Esimesed tulbid said mulda 2019. aasta sügisel, peale seda kui Nurmiko kinkis Kirna mõisale 200 000 tulbisibulat pärast kasvuhoone põlengut. Tulpide jaoks loodi umbes 2000 ruutmeetrit peenraid. Nüüd on siis kolmas aasta seda lilleilu!
Vasakul mõisaproua ja edasi meie viiene punt.


Tulbipeenarde vahel pingil magas üks kass nii sügavalt, et ei reageerinud isegi mitte silitamisele. Ega me olime ka parasjagu väsinud ja kodutee ootas. Paidest sõitsime ka korra läbi. 


Pilte on ikka oluliselt rohkem, neid saab näha ALBUMIST

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar

AITÄH, ET LÄBI ASTUSID! RÕÕM OLEKS LUGEDA, MIS MÕTTED SINUL TEKKISID!